Bongattii kerran erikoisesti tuunattu applause, joku ihmeen boss malli tai jotai siinä takana luki sellasta :D mut oli kyl tosi iso ja matala tuning etupuskuri, perus muovilevystä väännetty tuning, sopi hyvin siihe.
Onko applauseen saatavilla mitään oikeita korisarjoja tai yleismallisia tuning osia jotka sopisivat siihen? daikkarit on jees :)
TUNING daihatsu applause
4
1136
Vastaukset
- tuuninkipete
Kaiken maailman ruosteiset taihatusrimpulat pitää raahata romuttamolle, ainoa oikea paikka ikälopuille koslille. Se ei paskasta muuksi muutu tuuninkiheepeleillä. Usko jo.
- tehomälli
Daitsarit on kai yhtä hyvii ku toyotat? onha Applausessaki sama kone/tekniikka ku Corollas. CHARADE 1,3efi 16v on luokassaan tehokkaimpia autoja, siis perus pikkuautoista ja taitaa se kiihtyäkkin paremmin kuin moni isommalla koneella oleva.. :)
- penkka
tehomälli kirjoitti:
Daitsarit on kai yhtä hyvii ku toyotat? onha Applausessaki sama kone/tekniikka ku Corollas. CHARADE 1,3efi 16v on luokassaan tehokkaimpia autoja, siis perus pikkuautoista ja taitaa se kiihtyäkkin paremmin kuin moni isommalla koneella oleva.. :)
Joo kyllähän ne Daihatsut on kovia pelejä, kestäviä ja suorituskykyäkin on aika hyvin. kuulemma applause 1,6 litrasella loneella (105heppaa) on voittanu jopa porschen kiihdytyksissä?
- daisari aploodi
"Onko applauseen saatavilla mitään oikeita korisarjoja tai yleismallisia tuning osia jotka sopisivat siihen? daikkarit on jees :)"
Niin olisiko tohon vastauksia? :P
Aihe oli eksynnyt päin metsää :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sä et pääse yli, mä en pääse yli
Jäädäänkö kuinka pitkäksi aikaa kärvistelemään omissa kuplissa näihin tunteisiin vai aletaanko puskemaan jo tätä läpi. V1281498- 371411
- 671215
Hei sinä nainen
Haluan olla rehellinen – olet hämmentänyt minua todella paljon. En ota sinusta mitään selvää, ja ehkä juuri siksi huomaa541149- 69994
Mitäs te venäjän puolustajat tekisitte, jos venäjä todella hyökkäisi tänne?
Tää on se mielenkiintoinen kysymys. Tehän olette lähinnä vasemmistolaisia, eikä armeijaa ole käyty, eikä rintamalle mi255961Kelan perkeleellinen käytäntö
Kun äiti joutuu hakemaan Kelalta tukia vähien tulojen tähden, niin aina otetaan huomioon lapsen tilillä olevat rahat. Ei195948- 73911
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask napauttavat - Tällaisten ihmisten ei kannata muuttaa Italiaan: "Ei..."
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask toteuttivat oman unelmansa Italiassa. He ostivat kakkoskodin Italian Pugliasta. Lue lisää16830Miksi kaikki jauhaa KAJ:sta
Se bastulauluhan on todella huono, vanhanaikainen ja oikea junttilaulu. Oikein ällöttää, kun idiootit hehkuttaa sitä ps106818