Halonen estää

Haloselle 2:n viikon yksityisloma oli tärkeämpi kuin suomalaisten talous ja elämä.

http://www.hs.fi/politiikka/artikkeli/Presidentin työmatka Intiaan ja yksityismatka voivat lykätä elvytystä/1135243311640

Joska Jutta Urpilainen huutaa presidenttiä keskeyttämään lomansa!
1115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ehkä kansan valitsema presidentti ei halua olla kovin hätäinen tukemaan oikeiston yhteisvastuuttomuutta. Nyt tiedämme myös syyn siihen, jos hallituksen elvytystoimet eivät tehoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Elvytyksen ! kirjoitti:

Haloselle 2:n viikon yksityisloma oli tärkeämpi kuin suomalaisten talous ja elämä.

http://www.hs.fi/politiikka/artikkeli/Presidentin työmatka Intiaan ja yksityismatka voivat lykätä elvytystä/1135243311640

Joska Jutta Urpilainen huutaa presidenttiä keskeyttämään lomansa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu