Halla-aho

Stillerin juontamassa pressiklubissa.
3233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Halla-aholle pannaan kunnolla jauhot suuhun. "Mies" jää kiinni kaikista valheistaan ja paljastetaan kansalle manipuloijana, joka hän on.

Lisäksi Halla-ahon oma käytös ohjelmassa on niin lapsellista, että totuus tulee julki: Halla-aho on todella tyhmä ja hänen ajatusmaailmansa on sairas!

Äänestä
  • Molemmat sankarit vääristelivät Halla-Ahon kirjoituksia suorassa lähetyksessä. Surkeaa hyysärit - SURKEAA. :)

    Äänestä

Loistava esiintyminen, sai vastapuolen näyttämään hölmöytensä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kohta TV-2 kirjoitti:

Stillerin juontamassa pressiklubissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu