Olen usein miettinyt miltä tuntuisi saada 2 miestä yhtäaikaa sisälle. Ja nyt rohkenin kysyä, että onko kukaan kokenut sellaista? Miltä se oikeasti tuntuu? Olen oman miehene kanssa usein käyttänyt sauvaa vielä lisäksi tai jotain anustappia mutta en usko, että se on ihan se mitä tuo antaisi. Mielestäni myös anaaliseksi on ihan ok joten se ei olisi kohdallani ainakaan este. Kun mieheni työntyy sisälleni niin saan mielestäni kivaa "lisätäytettä" kun työnnän vielä sopivan kokoisen sauvan toiseen reikääni.
Mutta kiinnostaisi enemmän kokemukset miltä se OIKEASTI tuntuu, kun molemmissa rei'issä on ihan oikeaa tavaraa. Kertokaa te kokeneemmat :)
Mutta kiinnostaisi enemmän kokemukset miltä se OIKEASTI tuntuu, kun molemmissa rei'issä on ihan oikeaa tavaraa. Kertokaa te kokeneemmat :)
Vastaukset 7
Vanhimmat
niin kerron että sinä olet joku pikkupoika joka odottaa tähän "naisen" vastausta jotta saa vetää käteen. heh heehh hee...
Moi.
Kolme kokemusta on tuplasta,yksi erittäin ihana kokemus ja yksi sellainen ok ja yksi sellainen että ei olisi tarvinnut kokeilla.
Siitä ihanasta voin kertoa että se oli todella ihanaa ,kiitos osaavien miesten.
Sain sinä yönä pepun kipeäksi ja punaiseksi,vikisin ja huusin.
Se epäonnistunut kokemus oli taas toisesta ääripäästä,en saanut muuta kun siemeniä pepun täyteen.
Miehet oli ylimielisiä ja niin "osaavia",epäilen että ne oli rakastuneet omiin muniinsa.
Jatkossa kierrän sellaiset miehet kaukaa jotka kehuu osaavansa kaiken.
huonon kerran kaverukset mahdollisesti Turusta? Toinen tumma ja toinen vaalea tai ristiverinen ja vähän rotevia, urheilullisia ja vähän lihaksikkaitakin?
Jätkät tosiaan mainosti ottavansa naisen huomioon ja olevansa osaavia ja kokeneita, mutta kun tosipaikka tuli niin munat oli ykkösenä kummallakin. Yritin poikia neuvoa tekemään sellaista mikä olisi tuntunut minustakin hyvältä, mutta toinen jätkistä vastasi että joo tää on aina toiminut, että tää tuntuu hyvältä ja sitten ne jo tulikin. Ekaksi yrittivät väkisin päästä samaa aikaa pilluun ennenkuin tajusivat etten pidä siitä. Oli elämäni huonoin pano ja surkeimmat panokaverit vaikka jätkiltä tuli paljon mistä nautin oikeasti vaikka olikin vaikea kiirehtiä autoon ja kotiin kun kumpikin reikä valui pikkuhousuille ja reisille. Pitäis hälytyskellot soida jos kummallakaan ei ole ollut pitkäaikaisia suhteita. Miten niin mahtavien aseiden käyttäjät voi ollakin niin itsekkäitä paskiaisia?
Ei olleet turust noi kaverit,ihan keskisuomesta.
Molemmilla oli kauhea kiire,kiire sisään ilman lämmittelyitä ja kolmannella työnnöllä pimppi täynnä.Kyllähän siinä sen jälkeen tunsi olevansa nainen kun pimppi valui monta tuntia sen jälkeen.
oikeasti oletin niiden puheiden perusteella että saan parrua että peppu on arkana monta päivää.
Sen jälkeen ähellystä puoliveltoilla munilla,pimppiin meni vaan peppuun ei kunnolla samaan aikaan.
Mutta kuvaukset osuivat aika samanlaisiksi.
Rotevia olivat ja ei mitään urheilullisuudesta.
vaikka sen sauvvan kanssa ensin.
missään ole kokeillut. Mistä oletkin keksinyt moisen aiheen :) kouluun kasvamaan
Niin laittakaa mailia: [email protected]
jutellaan jne.