suomivenäjä

voi kökkö suomi hävis :( oli niin pienestä kii venäjän voitto :(

en jaksa millää odottaa kevään maailmanmestaruus kisoja ;)
41361
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Pulu Pulkkonen - Mikke Granlund - Toni Dahlmann
Kasatonov - Biljaletdiinov
Rinne
yv
av

Äänestä

Tälläkin palstalla on enimmäkseen vittuilu puheita !

Äänestä
  • Älä nyt puhu paskaa saatanan homo perkele nyt se turpa kiinni jumalauta

    Äänestä

Suomi hävisi niukasti jos olisi hävinnyt isoilla numeroilla niin kyseessä olisi perseraiskaus Suomelle se on vaan sanonta kun joukkue ottaa turpaan kunnolla heheheheheheheheh
olen kuullut tämän sanonnan ja sitä käytetään oikeasti jääkiekossa mutta Tapio Jokinen lempinimeltään Jokisen Tapsa on perseraiskaaja

Äänestä

Ketjusta on poistettu 34 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


voi :( kirjoitti:

voi kökkö suomi hävis :( oli niin pienestä kii venäjän voitto :(

en jaksa millää odottaa kevään maailmanmestaruus kisoja ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu