Muslimiterroristit seuraavat profeetta

TuplaRR

Mohammedin esimerkkiä. Profeettansa joka: "luvaten heku­mallis­ta ja orgastista para­tiisia (vain mie­hille) ja uhaten helvetillä hän yllytti yltiöpäiset seu­raajansa te­kemään ryöstö­­retkiä ja surmaa­maan viat­tomia ihmi­­siä sillä veruk­­keella, että nämä olivat uskot­to­mia. Yhdessä rie­hu­van terro­ristijoukkionsa kanssa hän ryöväsi heidän kylänsä ja kau­punkinsa, raiskasi heidän naisensa ja otti orjiksi kaikki, joita ei surmattu suoralta kädeltä. Tä­hän päivään asti muslimi­ter­­roris­tit ovat seu­ranneet profeet­tansa jalanjälkiä — profeettansa, joka kerskui: “Minut on tehty voittoisaksi terro­rilla.” "

2

99

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ....

      oikein suosittua, muslimit kertovat kuinka profeetta ei antanut vagingoittaa puitakaan, eikä mitään rakennuksia eikä ahdistella vanhuksia, naisia ja lapsia. Profeetta oli paras ihminen ja annettu esimerkiksi kaikille ihmisille kaikkina aikoina.
      Tällaista tämä maailmanmeno on. Mistään ei tule selvyyttä, mikä on valetta ja mikä totta.
      Jos valehtelemisesta saadaan suurta hyötyä, voitetaan vaikka miljoona mummun markkaa, niin sillon valehdellaan.

    • sanoo terrorismista?

      Mitä islam sanoo terrorismista?

      Rauha Teille,

      Sunnit ovat yksimielisesti hyväksyneet, että Profeetta (SAAS) käski meitä:

      "Älkää kaatako puita. Älkää katkaisko veden tuloa. Älkää rikkoko rakennuksia. Älkää tappako lapsia. Älkää tappako naisia. Älkää tappako vanhuksia..."

      Tässä on meille suora käsky Profeetalta (SAAS). Näitä asioita muslimisotilas ei saa tehdä. Jos joku väittää olevansa moslimi, ja hän syyllistyy johonkin yllämainittuun rikokseen. Hän on vastuussa teostaan ja hänet voidaan viedä oikeuteen, josta hän saa oikeudenmukaisen rangaistuksen. Jos muslimisotilas tappaa tahallaan siviilejä, häntä kutsutaan murhaajaksi, ja kuolemanrangaistus odottaa häntä.

      Shiianäkökulma tämän asian suhteen on hyvin selvä ja suora. Jos moslimi tappaa siviilejä, tuomitsemme hänet teoistaan.

      http://suomenshiiamuslimit.us/faq.php#q4

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      101
      4507
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      29
      3343
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2370
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      36
      1388
    5. Minulla on käsitys

      Ettet ole kovin se k s uaalinen ihminen.
      Ikävä
      34
      1183
    6. Harmittaako sinua yhtään?

      Tuntuuko pahalta ollenkaan?
      Ikävä
      37
      1116
    7. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      13
      1064
    8. 158
      1007
    9. rakas J siellä jossain

      Niin ikävä sua. -P. Nainen
      Ikävä
      6
      934
    10. Masan touhut etenee

      Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa
      Äänekoski
      12
      872
    Aihe