Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

nielin verta

otin suihin mieheltä ja nielin samalla hänen verta, tuli pikkuhaveri kyrvänvarteen. tien ettei hänellä ole mitään tauteja, en tässä nyt mitään hiv:tä pelkää. mut aloin miettiin, että voiko ihmiselle tulla mitään oireita jos nielee toisen verta? ei varmaan, onhan sitä kannibalismiakin joskus harrastettu ja vampyyreitakin on olemassa eli huolenaiheeni on varmaan turhaa, mutta kaikkea sitä liikkuu ihmisen pienessä mielessä :)
61999
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Jokaisessa meissä taitaa asua kuitenkin se pikku vampyyri. Oletko koskaan saanut haavaa käteen ja automaattinen refeleksi on se nuolaisu.

Äänestä
  • mulle ei ole koskaan tullu sellasta refleksiä, en oo koskaan nuollut tai imenyt jos haavasta tulee verta...että silleen, empähän ole ainakaan vampyyri:)

    Äänestä

saanut suuhuni kuukautisverta ja kävin varmuuden vuoksi HIV-testissä, ei ollut onneksi mitään. Voihan se tarttua muistakin vittujen eritteistä. Ammattilaiskyrvänimijät rullaavat kortonkin kyrvän päälle, mutta se ei tunnu ainakaan imettäjästä ihan hyvältä vaikka kiihottaakin etenkin katsoa, mutta naista ei oikein viitsi nuolla jonkun kalvon läpi, vitun täytyy olla aito, mutta puhdas. Minulla, 29v. on yksi vakiopano, keski-ikäinen nainen, jota saan käsitellä niin kuin haluan. On naimisissa, mutta se ei estä hyvää naimasuhdetta, on hyvä pillu ja kova imemään paljasta mulkkua, on aarre ja kiva.

Äänestä
  • eikös Se HIV VOI TULLA ILMAN SITÖ VERTAAAAAAA

    Äänestä

Verestä saa rautaa. Joskus ennen vanhaan syötiin mm. veriohukaisia. Tosin ne ei yleensä ollut ihmisen verestä tehtyjä, mutta veri kuin veri, se on kaikilla nisäkkäillä kait samanlaista.

Äänestä

No voit muuttua vampyyriksi, mutta palkinnoksi saat ikuisen elämän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suikkareita kirjoitti:

otin suihin mieheltä ja nielin samalla hänen verta, tuli pikkuhaveri kyrvänvarteen. tien ettei hänellä ole mitään tauteja, en tässä nyt mitään hiv:tä pelkää. mut aloin miettiin, että voiko ihmiselle tulla mitään oireita jos nielee toisen verta? ei varmaan, onhan sitä kannibalismiakin joskus harrastettu ja vampyyreitakin on olemassa eli huolenaiheeni on varmaan turhaa, mutta kaikkea sitä liikkuu ihmisen pienessä mielessä :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu