vihr.vas.kepu.onko paineita

kyllä,kun lukee nuita viestejä.tehän taidatte pelätä jotakin...oikeaa puolustajaa eli ihmisten.
2111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tämä perussuomalaisten keskustelupalsta yli puolella eilisen EU-vaaliliiton ja puolueenne ehdokkaiden julkistamisen myötä?

Missä on Halla-Ahosta uhoajat? Tuleeko tilalle kovanluokan talousrikollisen vaimon Kike Elomaan kannattajat?

Äänestä
  • muuten tulla. Kike on kuule nätti tyttö. Kyllä sitä kelpaa katella ja äänestää!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


maraesk kirjoitti:

kyllä,kun lukee nuita viestejä.tehän taidatte pelätä jotakin...oikeaa puolustajaa eli ihmisten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu