Huhut markan devalvoitumisesta vahvistuu

häh
186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

JA SUOMI VOISI PELASTUA JOLLAKIN TAVOIN TÄSTÄ KRIISISTÄ...
SUOMEN PITÄISI KIELTÄÄ LAILLA KAIKKI PÖRSSIYHTIÖT JOTKA KEINOTTELEVAT PÖRSSIKURSSI HINNOILLA.
KAIKKI PÖRSSISSÄ OLEVIEN YRITYKSIEN HINNOISTA SAA JAKAA KUUDELLA NIIN OLLAAN NORMAALLITASALLA...
ELI EI NIILLÄ TAPPIOITA OLE KUN PUHUVAT VAIN...
JA KAIKKI VAIN PUHUVAT ETTÄ ON SUURIA TAPPIOITA..
MIETIKÄÄ SITÄ ETTÄ MARKKA AIKANA TALO MAKSOI 300000MK JA NYT TALO KUIN TALO MAKSAA 100000E ELI 600000MK. ELI EURO ON NOSTANUT TALOJENHINTOJA AINAKIN 50% MIETIKÄÄPÄ SIT.PERKELEEN SIJOITTAJAT..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eiku eiku kirjoitti:

häh

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu