KEMPELE, 75m2, 600€, 3h,k,vh,s,oma takapiha ja parveke,leikkimökki

KEMPELE, 75m2,600€.
3h,k,vh,s,oma takapiha ja parveke,leikkimökki.
Vesimaksu 15€/henkilö.
Siisti kolmio Kempeleen keskustan lähellä. Koulu 1.5km, tarha, kaupat ja apteekki 500m.
Vapaa heti

Ota yhteyttä niin sovitaan esittely
2199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

laittaisitko yhteystiedot niin voisin ottaa yhteyttä. olisimme erittäin kiinnostunut perhe asunnosta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vilumus kirjoitti:

KEMPELE, 75m2,600€.
3h,k,vh,s,oma takapiha ja parveke,leikkimökki.
Vesimaksu 15€/henkilö.
Siisti kolmio Kempeleen keskustan lähellä. Koulu 1.5km, tarha, kaupat ja apteekki 500m.
Vapaa heti

Ota yhteyttä niin sovitaan esittely

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu