Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Inglesiin

Onko playa el Ingesiin menossa 25.02-07.03.09 väliselle ajalle kukaan kiva pari tai nainen joka haluaisi tutustua kaikenkivan merkeissä 39v sinkku mieheen?
3739
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olen tulossa seuraavana päivänä viikoksi. Olen 46 v. nainen. Voit laittaa sähköpostiosoitteesi tänne, niin katsotaan sitten.

Äänestä

  • Voit laittaa s-postia osoitteeseen [email protected] ,niin kerrotaan lisää tietoja itsestämme.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


muita meniöitä kirjoitti:

Onko playa el Ingesiin menossa 25.02-07.03.09 väliselle ajalle kukaan kiva pari tai nainen joka haluaisi tutustua kaikenkivan merkeissä 39v sinkku mieheen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu