Stubbin pukeutuminen

Hyvä Kokoomusväki. Kolehtihaavi liikkeelle ja Ulkoministerille uusi puku tai jopa kaksi. Hävettää katsoa misetä joka on ylikasvanut vaatteistaan. Puvuntakki tiukka hihat lyhyet ja housujen puntit nilkoikka. Pukeutuminen on myös osa ulkoista olemusta.
297
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

MUUKALAIS-SOTILAAN ASU JA TORVI SUUHUN JOSSA ON VALKOISTA JAUHETTA ETT JAKSAA MARSSIA.........

Äänestä

Eiköhän se pelkkä pikkutakki maksa enemmän, kuin mitä peruspäivärahalla oleva työtön tienaa kuukaudessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


???? kirjoitti:

Hyvä Kokoomusväki. Kolehtihaavi liikkeelle ja Ulkoministerille uusi puku tai jopa kaksi. Hävettää katsoa misetä joka on ylikasvanut vaatteistaan. Puvuntakki tiukka hihat lyhyet ja housujen puntit nilkoikka. Pukeutuminen on myös osa ulkoista olemusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu