Mikä on tilanne Argentiinan reissun jälkeen. Onko Masa evakossa ja ulkoruokinnassa vai vieläkö saa pesää makaraperijättäreltä.
Onko
kuulumisia?
2
673
Vastaukset
- ja seiska ja muut pukumiehe...
Kyllä on alhaista toimintaa. Matti oli järjissään 2005 ja totes ettei Merilä ole sen kaveri ja nyt se taas kaveeraa sen tekopyhän pellen kanssa.
- Putoaminen on going down
"Lennä Nykäsen Matti, tule elävänä takaisin", pyydetään laulussa. Iltalehti uutisoi 12.2.2009 uljaan ex-mäkivarpusemme putoamisesta.
Hyvä että jäi eloon, ettei suomalainen iltapäivälehdistö kuivetu konkurssiaaltoon, nyt kun on se taantuma ja kaikki.
Kapakasta ulos lentäminen on kaikille oman elämänsä matti nykäsille turvallisinta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
VVM Riikka Purra ministerin asemassaan valehteli ja rikkoi perustuslakia.
Valtiovarainministeri Riikka Purra (PS) kiisti Ylen ykkösaamussa luvanneensa ennen vaaleja, ettei pienituloisilta leikat277244Purra ennen vaaleja: "pienituloisten etuuksista leikkaaminen ei meille käy"
"...perussuomalaisten ero muun muassa kokoomukseen, joka haluaa leikata pienituloisten etuuksista, se ei meille käy."333519Ammattiliittojen jäsenmaksut valtion maksettavaksi
Ammattiliitot neuvottelvat jäsenilleen paremmat palkat, jotka lisäävät valtio verotuloja. Tästä syystä valton tulee maks263096Toksinen persuvasemmisto
Kun toksiset ihmiset eivät kykene hallitsemaan sinua, saamaan sinua näkemään asiat niin kuin he haluaa, toimimaan niin k202760Riikka Purra: Autoilu tulee Suomen valtiolle pyöräilyä edullisemmaksi! Siksi pyöräetu poistettiin!
🐸🐸🐸🐸🐸 Perussuomalaisten trollitehdas kiukkuaa kun Riikka Purra päästi taas sammakoita suustaan että autoilu tulee S3331785- 951195
- 881012
- 941003
Tikkunenällä on kovat luulot itsestään
Mut ei tarjottavana muuta kuin katkeruutta, ilkeyttä ja ilkeä luonne hyih.. oikea miesten nielijä Onneksi kaivatullani13993Hei sinä (m)
Meidän välinen tunnepyörremysky alkoi viime syksynä eikä ainakaan mun taholta ota laantuakseen. Tulet mun mieleen päivit3971