Ylivoimainen ykkönen Sauli Niinistö KOKOOMUS ja sukkahousuhäirikkö punikki urpiainen kaikkien galluppien peränpitäjä todellinen luusereiden isoäiti!
Tässä ne on
järjestyksessä,.
6218
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
http://static.iltalehti.fi/uutiset/vaakaimago100209STL_uu.jpg
tuossa linkitetyssä kuvassa näyttäis KATKERAMMALTA,meinaan kun vasureilla on se katkeran ihmisen maine?
Pedofiilit tungeksivat Kokoomukseen,ja imago senkuin nousee.
Jos pedofiilit tungeksivat kokoomukseen niin jostakinhan ne tulevat. Ja se mistä ne tulevat lienee selvääkin selvempi asia. Koska väestö ei kasva tulevat ne sieltä jossa kannatus on pahiten laskussa, eli PEDOFIILIT TULEVA SDP:stä !
Leikki leikkinä, mutta vakavasti ottaen:
Mitä on ajateltava SDP:stä jos sen kannattajat kirjoittavat tällaista katkeraa paskaa.
Mitäs se opetusministeri sanoikaan?
Mahtoi olla ihan oikeassa!!!!
oikeassa,sanoessaan ääneen sen minkä kaikki näkevät että kyllä on demut katkeria,ja syystäkin: kannatus sulaa jatkuvasti vaikka oppositiossa sitä on ollut tapana kasvattaa.mitä tulee tuohon typerään "pedofiilit" siirtyy kokoomukseen,aivan perätön epätoivoinen ja katkera väite,ketä pedofiilejä sinne mukamas on nyt siirtynyt ja mistä????????
Iän ja ulkonäyn perusteella olet oikeassa!