... nätti!
Anni Sinnemäki on...
aidosti ihastunut
8333
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Miten nyt vihreille kun entistä suurempi määrä tiedemiehistä pitääkin mahdollisena että tuleekin uusi jääkausi eikä ilmaston muutosta lämpimämpään suuntaan
hoitaa!! Kyllä se taas puhuu läpiä päähänsä ja toiset reikäpäät uskovat! Sanoi se mitä tahansa!!
Sehän on katsojan mielipide. Omasta mielestäni sille on annettu liikaa kahvia. Se on hirveän hermostuttava pikkulikka, jolla ei ole normaalielämän yleisivistystä ja kummallisia näkemyksiä! Mikäli se on jonkun mielestä nätti, niin olkoon.Se ei kuitenkaan saa olla kriteeri sille, kuinka asioita hoidetaan!
Hän on älykäs, taiteellisesti lahjakas nainen ja olen ihastunut hänen olemukseensa. Ottaisin vaimoksi jos saisin!
Tiedätkö mikä ero on viisaalla ja älykkäällä? Viisas ei mene vipuun! Ota vaan vaimoksi, eihän se minulle kuulu! Et kai sinäkään ole ihan kunnossa?
On sulla jutut....hihihihihi
kuin se sun harppus siellä kotona, hyissaatana!
Sepä onkin täysjärkinen! HI HI HI. Sitäpaitsi se osaa tehdä hyvää ruokaa ja pitää suunsa kinni asioista joista ei tiedä!