Pirkanmaalla

tapahtuu näin

Minua ihmetyttää sellaiset perussuomalaiset,jotka toimivat toisien puoluelehtien asiamiehenä ja kirjoittavat niihin mielipidekirjoituksiakin usein.Ovatko he perussuomalaisia vai mitä ?

2

85

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • spämmäävät työkseen

      kaikkia palstoja sekä äänestyksiä, että saataisiin vaikutelma "meitä on paljon".
      Helposti kusetettaviin ihmisiin se uppoaa kuin kuuma naskali voihin. Omilla aivoillaan ajatteleviin (ja sellaisiahan peruSS:sä saa tunnetusti olla vain YKSI) sellainen Natsivouhotus ei tehoa.
      Sota soinazismia vastaan on alkanut ja jatkuu tarvittaessa taukoamatta vaikka vuosikausia siihen asti, kunnes Soinin kasvattaman Natsikäärmeen pää on katkaistu.

      • erään toiminta

        Suomenmaan palstoilla usein kirjoittaa eräs pirkanmaalainen perussuomalaisten erään puolueosaston aktiivitoimija.Taitaa toimia myös Suomenmaan asiamiehenäkin?Aika epäilyttävää toimintaa puolueen kannalta.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      113
      7792
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      127
      5339
    3. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      30
      3576
    4. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      122
      3563
    5. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      35
      2594
    6. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      119
      1896
    7. Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..

      ...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam
      Maailman menoa
      357
      1544
    8. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      97
      1540
    9. Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?

      Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?
      Maailman menoa
      70
      1406
    10. Jos oikeasti haluat vielä

      Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚
      Ikävä
      131
      1376
    Aihe