HeKi hävisi jälleen!

Ja sehän ei yllättänyt ketään.
2216
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Että tuollainen luutapalln porukka voi kannattajineen todella hävitä ja kadota vaikka kotimatkalla eksyen tai Savossa jopa vessanpyttyyn vetämällä

Äänestä

Hävisi tosiaan kuin Heinolan RAVistimen hengetön lemmenpieru hääyönä Lampaan sulkijalihaksesta tehtyihin nahka-stringeihin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Cliffhanger kirjoitti:

Ja sehän ei yllättänyt ketään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu