tunnistatteko kuvan henkilön

tai ei tarviikaan tunnistin sen jo itekin.

seppohan se siinä kummittellooo.

no menkääs hiiteen siitä pällistelemästä kyylät.
41338
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Minusta tuo näyttäs olevan Mauri, mut saatan olla väärässäkin.
Mutta kovin on rosmon näkönen.
Mitäs muut tietäjät sannoo?

Äänestä
  • kerran ei. No jormahan se siinä. Kyllähän kaikkien miesten pitäisi jorma tuntea.

    Äänestä

Vaimo vaan valittaa, että harvakseen kummittelee !

Äänestä
  • Vaan mitä vaimo valittaa jos harvakseen kummittelloo
    ompa rauha talossa jos kerran ihan rikosmies

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rikos mies kirjoitti:

tai ei tarviikaan tunnistin sen jo itekin.

seppohan se siinä kummittellooo.

no menkääs hiiteen siitä pällistelemästä kyylät.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu