suhde? Kaksi tulen merkkiä, kumpi meistä joutuu antamaan periksi? Uusi seurustelujuttu, vain pari kk. Olen ihastunut, halailen ja pussailisinkin, mutta mies istuu sohvalla kaukosäädin kädessä ja väistelee. Onko tyypillistä, kokemusta kenelläkään??
oinasmies/leijonanainen
onnistuuko
31163
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Jos kaksi horoskooppiin uskovaa höynää risteytyy,tulee oikein tupla höyniä jälkeläisiä.
Minäkin olen horoskoopissa Lapio ja aikonaan sillä pääsin kaupungin hommiin--kai sinä senkin uskot?
Minun juttuni leijonanaisen kanssa kesti pari kuukautta,sanotaan näin että minun mielestäni meillä osui kemiat täydellisesti kohdalleen ;) mutta suhde päätyikin hyväksi ystävyyssuhteeksi, joka yhä kukoistaa... Tytön selitys oli että hän on sellainen, ihastuu ja viilenee nopeasti :/ (en tiedä onko yleistä leijona naisille)
Ja valitettavasti luulen että
leijona tulee antamaan periksi, vaikka tappelussa tulisikin rumaa jälkeä, leijonanainenkin osaa olla kylmä tarvittaessa, huomattu on! :D Yrittämisen arvoinen ehdottomasti!!
itse seurustellu kolmisen vuotta leijonanaisen kanssa. Oinasmies tietysti määrää tahdin :)
Hyvin on mennyt eikä suurempia tappeluita ole ollut.