Onneksi Pietu ei anna periksi.
Pietu on SUURI!
Tämänkin palstan sontijat
10
329
Vastaukset
- Kävin juuri
lukemassa Pietua. Hyvää ja rehtiä tekstiä.
http://www.pekkasivonen.fi/ - Pekka, 51v.
Minä ihmettelen miksi ei minua valita mihinkään.
- Wätyspalstallesi!!
Me halutaan edes joskus keskustella täällä
oikeaa asiaa ipulaisten kesken. Hus, hus, menetkös jo siitä!!
- siltä, että
soiniWätyksillä on päämääränä vain mollata rehtiä ja oikeamielistä Pekka Sivosta.
Sitä tehdään tällä palstalla lähes yötä päivää.
Nukkuvatko he edes?! Luulisi ainakin hävettävän, sillä niin läpinäkyvää tuo toiminta on.- jakautuu...
eu-vaalien takia...sivonenkin jakautuu...jakaus keskelle.
- soiniWätys
jakautuu... kirjoitti:
eu-vaalien takia...sivonenkin jakautuu...jakaus keskelle.
ilmestyy taas tänne palstalle päästelemään aivopieruja? Dorkaa!
- Anonyymi
jakautuu... kirjoitti:
eu-vaalien takia...sivonenkin jakautuu...jakaus keskelle.
Ano kuninkaaksi!
Ryhtiliike on käynnissä
Jopa Pietarin ydinjoukkokin ajaa hanketta suurella sydämellä!
- Päämuslunisteri
Audiatur et altera pares !
Toki kuultakoon tuomitsevaakin osapuolta !
http://web.comhem.se/isotalo/sms.html - .KRIIT1KKO.
MIKSETTE SIIVOA PALSTAA?
Kirjoittanut: KRIIT1KKO 15.7.2008 klo 15.15 .
Ipun vähäinenkin maine varteenotettavana puolueena on mennyttä jos ette saa omistanne palstalle asiallista sheriffiä.
Tai jos ette ITSE ole ahkerina tekemässä asiattomista viesteistä ilmoitusta yllpidolle.
Niin se vain on. Jo kuukausia jatkunut palstan tahallinen pilaaminen, kusipäinen herjaaminen ja henkilökohtaisuuksiin meno sekä täysin sekavat vuodatukset ovat syöneet puolueen uskottavuuden nollaan.
Kyse ei ole sananvapauden loukkaamisesta vaan suomi24:n sääntöjen noudattamisesta.
Tälle palstalle ovat nyt kerääntyneet kaikki heikkolahjaiset provoilijat kiusaa tekemään, koska olette laiskoja ilmoittamaan asiattomuuksista ja räävittömyyksistä.
Palstan aiheena on Ipu ja Ipun politiikka, ei Soini, ei Perussuomalaiset, ei Matti Keräsen konklaavit ja vakuutuslääkärit.
Jos ette itse palstaa siivoa, ei sitä kukaan tee puolestanne, kun palstalla ei omaa sheriffiä ole.- Anonyymi
Sheriffi Mcloud siivosi itsensä hautaan. Otappa siitä mallia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1176319Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3796125Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie695850Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443952Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1452355Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42335Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1171393- 121221
- 1821052
- 59877