Ovatkohan saunojat käristäneet tuon tuhansien viestien miehen kiukaalla kun palsta on tuntuvasti rauhoittunut.Ei ole enää joka viestiin vastauksiaan änkeämässä.
Ovatkohan saunojat
Käristäneet
122516
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 25 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
vapaudella olevan omakeskustelu palsta, jonne pääsee vain rekistöröitymällä, olet varmasti käynyt ja sinut on heitetty pihalle, siksi koitat täällä edelleen mustamaalata naturisti gurua.
Höpö höpö, ei tuolla nettiterroristilla mitään palstaa ole.
Älä tule tänne valehtelemaan noin törkeästi.
Jos tuo hölmö näkee valveunia jostain omasta nettipalstata, niin hoitoon hänet tulee ohjata.
Ps. Missähän osoitteessa tuo kuvitteellinen palsta on?
Jokainen ei naturistikin tietää että Vapaus on vakavasti sairas haaveilija joka ei tee yhtään järkevää viestiä.En mustamaalaa naturistigurua koska Vapaus ei tiedä naturismista mitään.on vaan narsisti ja voyeristi joka soittaa suutaan ja rii telee muitten kirjoittajien kanssa.En ole käynyt Vapauden väitetyllä keskustelupalstalla istun edelleen tanakasti tuolilla,eli ei minua ole heitetty mistään ulos eikäkai kukaan heitäkään.Hyvää jatkoa vaan kaikille oikeille naturistelle ja muistakaa aina kietoutua pyyhkeeseen kohdatessanne Vapauden jollette satu olemaan vaatetettuna.
koska osaat tulla tännekkin, osaat varmasti käyttää hakukonetta.
tänne on kertaalleen laitettu linkki, jonka ylläpito poisti, huomattuaan suurimman osan siirtyvän vapauden keskustelupalstalle.
sellaista se kilpailu on.
koko palsta on vain sinun utopiaasi.
hakukone ei tunne mitään sellaista palstaa.
yrityksesi on ainoastaan kehno provo.
luultavasti suurin syy vapauden poissaoloon on hänen saamansa pitkä kirjoituskielto, jota yrität nyt peitellä.
ps. ottaako vapaus pattiin?
En ole kirjoituskiellossa. Syyt poissaolooni ovat muualla ja jotkut täällä sen tietääkin.
Mutta palaan vielä joskus luultavasti tällekkin palstalle.
Kuka saatana pitää tuota paskaa guruna, muu kuin hän itse.
Syntymästään asti on ollut epäkelpo ihminen.
Hyi saaaaaaaatana.
Tilastot
Viestejä yhteensä 0 • Viestiketjuja on yhteensä 0 kappaletta • Käyttäjiä yhteensä 2 • Uusin käyttäjä Vapaus
Vapaus:Hyvinkin moni tietää syyn miksi poituit palstalta.kukaaan ei sinua tänne kaipaakaan,kun kerran lopetit älä koskaan enää ala tuollaista rumbaa palstalla.Lue tuolla antamassasi linkissä olevat kommentit ja tyydy mitä siellä löytyy.Hyvää jatkoa tosielämässä,nettisadut ovat harhaa vain.
Tilastot
Rekisteröityneet käyttäjät: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä
Viestejä yhteensä 1 • Viestiketjuja on yhteensä 1 kappaletta • Käyttäjiä yhteensä 2 • Uusin käyttäjä Vapaus
Ottaapa tuota saunapalstan pitäjää pattiin kun ei palstalleen saa muita kirjoittajia kun itse vaan muita häiriköiksi nimittelee,oman palstansa alussa olevaa ohjetta itse rikkoo ja tekee itsensä naurunalaiseksi,tai sitten on niin tyhmä ettei osaa lukea ja ymmärrä edes omia ohjeitaan mitä ne tarkoittavat.Nähtiinhän se jo nudismi sivustolla mitä sontaa Vapaus syytää sivustolle,yrittää jatkaa omalla foorumillaan samaa,toiset viisaat ihmiset eivät enää viitsi ryhtyä saunakeskusteluihin koska muutenkin saunominen on jokaisen yksityisasia,ei kuulu mitenkään netissä leviteltäviin asioihin kenenkään saunomiset.Turhaan tolla foorumillaan on yhden pervon ruikuttaa muita kertomaan saunomisestaan saadakseen itselleen tyydytystä seksuaalisille tarpeilleen.
Eipä näy tuolle sanapalstan ruikuttajalle riittävän mokaamiset suomen kylpylöissä koska nyt kyselee tukholman saunoista mihin menisi mokaamaan itsensä lisää.Eihän kyllä kukaan moiselle pervolle enää mitään paikkoja neuvo tai kerro kokemuksiaan.Ottakoon selvää itse saunoista ei aina voi istua valmiiksi katettuun pöytään.