Kaikki kaljalle tänään!

Juhlitaan googlea, uusien työpaikkojen ansiosta! Tästä se uusi haminan nousu alkaa! Pois lama!
3618
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ystävien kanssa!

Äänestä
  • olutta,typerää vaahtoamista tosta googlesta ei siitä paikkakunnalle töitä paljo irtoa.

    Äänestä

  • ei ystävälle kirjoitti:

    olutta,typerää vaahtoamista tosta googlesta ei siitä paikkakunnalle töitä paljo irtoa.

    Hmt:tä, tuota iloista suojatyönantajaa. Musiikkihommat hoitelee Led Sepilin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Seuskinpoika kirjoitti:

Juhlitaan googlea, uusien työpaikkojen ansiosta! Tästä se uusi haminan nousu alkaa! Pois lama!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu