Kaikki kyselevät täällä paljon leijon luonteesta, minulla on paljon leijonan piirteitä.
Olen seurallinen ja näyttävä, hyvin ulospäinsuuntautunut, kekkereiden ja kahvitaukojen keskipiste.
Flirttailen paljon ja avoimesti, mutta ihan lähelle en helposti päästä, tahtonsa kanssani saa läpi imartelulla, myönnettävä on.
Miehissä kaipaan haastetta, liiaksi pohdiskelijat eivät vauhdissani pysy.
Minusta on helppo pitää ja olen lojaali ystävä ja kiihkeä rakastaja, mutta auta armias jos minut suututat, olet jälkeeni täyttä ilmaa.
viehättävä leijona luonteeni
5
1481
Vastaukset
- olla..
sellainen nuori leijonanpentu viellä:)
- semmoinen----
pinnallinen tyyppi.
- tunne jellonia
semmoinen---- kirjoitti:
pinnallinen tyyppi.
jellonat eivät ole pinnallisia ja kun laitoi kirjoitukseesi,että sinulla on jellonapiirteitä,niin se ei vielä kerro sinusta mitään.pitää olla jellona joka osaa sanoa mitä haluaa.ja mitä pohdiskeluun tulee,niin se on vaan hyvästä jos toinen pohdiskelee ja miettii asiat loppuun saakka.koita kokeilla sitä pohdiskelua.
- leijonana
tunne jellonia kirjoitti:
jellonat eivät ole pinnallisia ja kun laitoi kirjoitukseesi,että sinulla on jellonapiirteitä,niin se ei vielä kerro sinusta mitään.pitää olla jellona joka osaa sanoa mitä haluaa.ja mitä pohdiskeluun tulee,niin se on vaan hyvästä jos toinen pohdiskelee ja miettii asiat loppuun saakka.koita kokeilla sitä pohdiskelua.
Ehkä aloittaja tarkoitti jahkailua?
Päättämättömyys ja eestaas huopaaminen ärsyttää minua vaikka itse olenkin pohdiskelija.
Monta asiaa jää pelkästään oman pääni sisään.
Tykkään myös että jos nyt ylipäätään mitään tehdään niin se tehdään kunnolla alusta loppuun ja siihen kuuluu myös jonkinlainen suunnittelu.
- viidakon kuningatar
Kuulostipa tutulta, ei voi mitään kaikki mitä
kirjoitit pitää paikkansa. Vain luontainen vaatimattomuuteni estää minua jatkamasta hyvien puolien kertomista. Aurinkoista kevättä :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.1118224Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m1017482Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot885656Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,885616Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1194810Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1282601Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys592485Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e81465Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol71424Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa521305