tällä neidillä on ongelma joka liittyy tarrautuviin eks miehiin. Olen nyt 4 vuotta seurustellut aivan ihanan rapumiehen kanssa ja ehkä häätkin on pian tulossa.. Nyt on tullut ongelmia entisten miesystävien kanssa jotka eivät meinaa päästää irti monen vuoden jälkeen. 1. Miesystävän kanssa erottiin kuusi vuotta sitten ja oltiin aika nuoria ja vuoden me seurusteltiin. Tämän jälkeen miehellä ei ole muita seurustelusuhteita ollut paitsi muutama suhde. Mies soittelee siis välillä öisinkin ja itkee eroamme. Mies siis jätti minut silloin.. Ja olen kuulemma hänen elämänsä rakkaus eikä voi unohtaa minua. Olen yrittänyt etten vastaa tai pidä yhteyttä kun hän soittaa. Mieheni ei tästä asiasta tietenkään tykkää, ei ollenkaan. 2.mies oli aika lyhyt suhde, 1.miehen jälkeen mutta pysyimme kavereina. Aina välillä kuitenkin olen huomannut että 2.mies ei voi päästää irti.. Ja siis ei ole seurustellut eromme jälkeen. Sitten on mies nro 3. Paras ystäväni 6 vuoden ajan. Emme ole ikinä seurustelleet emmekä mitään muuta,vaikkakin ystävälläni oli tunteita minua kohtaan pitkään.. Miehellä oli kuitenkin yksi pitkä suhde jonkun naisen kanssa,jolloin ystävyytemme oli lakossa koska nainen ei kestänyt mun läsnäoloa ystäväni elämässä.. Nyt heidän erostaan on jo vuoden verran aikaa ja olemme taas 3.miehen kanssa melkein päivittäin tekemisissä. Joka on sinäänsä outoa, koska nuori sinkku mies viihtyy mielummin mun kotona leffaa katselemassa kuin naisjahdissa tai muiden miesten kanssa. Olen siis kotona lapsen kanssa ja mies työskentelee toistaiseksi kaukana kotoa ja käy kotona vain pari kertaa viikossa..
scorpioni nainen ja eks miehet
7
1499
Vastaukset
- jäkäti jäk
Sinun vuodatusta kun luin,alkoi suorastaan ällöttämään.
Ei kuulu skopunaisen luonteeseen sääliä ex miehiä.
Kasva aikuiseksi.- scorpion lady
mun mielestä se on outoa ja naurettavaa. Yksi näistä jopa yrittää katkaista mun ja mun miehen välit
- skopu määkin
scorpion lady kirjoitti:
mun mielestä se on outoa ja naurettavaa. Yksi näistä jopa yrittää katkaista mun ja mun miehen välit
Entisiä ainakaan ja varsinkin jos ovat kohdelleet huonosti, kantsii tehdä välit kerralla selväksi ettei toisille jää epäselvää, jäävät muuten roikkumaan.
- keskity
Siihen mieheen joka sulla on.
Vaikuttaa kun et arvostaisi nykyistä miestäsi.
Ykkös,kakkos,kolmos mies...en tajuu ollenkaan.
No vaikutat teiniltä mutten sittenkään tajua.
Olettaisi että olet 15-17 v.- ranier1
30-40v olen joutunut kestämään kuusikuukautta aikoinaan vastaavassa tilanteessa Skopu naistani. Exän exää hulluksihan siinä tulee.
- arvaus vain
kaikki exät varmasti haluis panna sua ei niillä voi muuta olla mieles.Miten on haluutko/toivotko että pääsisit niiden kanssa petipuuhiin?
- ranier1
Pitää ne exät pihdeissään ja vedettää narsistisesti niitä, samalla nykyisen saa alistettua tahtoonsa sitä se on.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen
Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️662358Vanhuksen varpaankynsien leikkaus 89 euroa...
Huh huh.......Parturikäynti olisi varmasti ollut 250 euroa? Kallis on suomi nykyään.1791996Onko kaivattusi
kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.451985Viulu vaiennut
Eikö pisnikset suju ? Vai miksi pahin yrittäjä vouhka on "kadonnu" maan alle. 🤣301698Anne Kukkohovi. Myy likaisia alushousujaan.
Kuka ihme ostaa jonkun naisen likaisia alushousuja, menee lujaa kyllä tälläkin housujen myyjällä.1071598Kauanko skuutteja on siedettävä? Ei tietoa liikennesäännöistä, ajellaan miten sattuu ja missä vain.
Kauanko on kestettävä sähköpotkulautojen terrorismismia? Niillä ajelevat eivät tiedä, tai jos tietävätkin, niin eivät vä1531328Nainen, sellaista tässä ajattelin
Minulla on olo, että täällä on edelleen joku, jolla on jotain käsiteltävää. Hän ei ole päässyt lähtemään vielä vaan jost1851273Kyllä tekee kipeää
Luopua kaikesta mitä on elämässä saavuttanut😞 ei vaan ole enää yhtäkään hiljaista vuorokautta🤬251176En mä tiedä mitä tapahtuu
siis tykkäisitköhän musta oikeasti. Ehkä oot pelannu liikaa rahapelejä, ehkä rakastat tyhjiä arpoja.9982- 78978