Myydään (olisiko hän 5-6 vuotias?) leogekkopoika. Kaveri on aivan liian hoikassa kunnossa ja tahdon saada sille paremman kodin jossa sillä olisi aktiivinen hoitaja. Aiemmin on asunut naarasgekon kanssa samassa ja vaikka ovat ihan hyvin tulleet toimeen niin mieluummin (mm.kokoeron takia) haluaisin heidän asuvan erillään. Ongelmaksi liskojen hoidossa on koitunut lähinnä ruokinta, poika nimittäin osaa toisinaan nirsoilla ja lisäksi ruoka on aina vähissä.
Jos sinulla on todella kiinnostusta hoitaa leopardigekkoa, ota yhteyttä. En aio myydä leoskiani lapsien lemmikiksi, koska semmoisen hoidossa poitsu on joutunut jo olemaan.
Lisko asustaa siis Joensuun lähettyvillä. Hinnasta voi neuvotella, tärkeintä saada pojalle hyvä koti, mutta sanoisin että 50e.
Kysy lisää
[email protected]
M: uros leopardigekko [joensuu]
tyhmälapsi
0
539
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maataloustuet pois
Jokainen maksakoon harrastuksensa itse. Eihän golfin peluutakaan maksa yhteiskunta.2856371- 546282
Australia, Britannia ja Kanada tunnustivat Palestiinan
Aikooko Petteri Lapanen pysytellä persujen ja uskovaisten panttivankina ja jättää Suomen historian väärälle puolelle?955834Kohtalokas laukaus
IL 20.9.25 "Ihminen kuoli baarin edustalla Kajaanissa Poliisi ei epäile tapauksessa rikosta." "Kajaanin keskustassa on k425295Riikka Purra haluaa muuttaa
maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....265138Joko alkaa menemään tajuntaan tämä yliluonnollinen yhteys?
Varmaan pikkuhiljaa. Muista olla kiltisti ❤️524844Työeläkkeen saamiseksi olisi tehtävä töitä
Meillä on Suomessa iso joukko ihmisiä, joilla olisi vielä työkykyä jäljellä, mutta joilta puuttuu arjesta mielekäs tekem2284194Sählyhallitus 2023-2025, mailat heiluvat, mutta pallo karkaa kulmaan
Salibandy on organisoitua. Sähly on taas sitä, kun joku tuo mailat ja palloja on ehkä yksi. Sitä tämä hallituskin on: pe43991- 1513706
Muistattekos kun Sannan aikana suomalaisten varallisuuteen lisättiin viidennes
Köyhät voittivat eniten mutta rikkaimmat kuitenkin köyhtyi!393262