Sama tuote kahdella myyjällä huuto.netissä

Sama tuote ( kuva) eri myyjillä? Miksi?

http://www.huuto.net/fi/showitem.php3?itemid=98519616

http://www.huuto.net/fi/showitem.php3?itemid=93565346

Toinen on kyllä suljettu kohde.
2884
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onpas todella ihmeellistä: toinen ollut myynnissä Kajaanissa joulukuussa 2008 ja toinen helmikuussa 2009. Ei tullut mieleen, että kun eka kerta ei tärpännyt eli jäi myymättä, niin kaveri on antanut vaikkapa tutulleen myyntiin.

Kerropas meille kaikille tietämättömille mitä tuossa on ihmeellistä tai väärää????

Äänestä

että, tuote olisi huudettu ja uusi omistaja olisi laittanut sen myyntiin...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


kd9328 kirjoitti:

Sama tuote ( kuva) eri myyjillä? Miksi?

http://www.huuto.net/fi/showitem.php3?itemid=98519616

http://www.huuto.net/fi/showitem.php3?itemid=93565346

Toinen on kyllä suljettu kohde.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu