Lippuja kun osti, niin siellä tarjottiin kuutta eri lohkoa N-N6. Mitäköhän nämä ovat? Itse sain N2. Olis luullut, että kun on tällainen ulkoilmafestari, jossa kaikki kansa seisoo, niin ei olis mitään lohkoja. Minä olin valmis menemään jo aamuyhdeksältä lavan eteen ja poistumaan siitä vasta sitten kun James olis viimesen kerran huutanut "Good night, you crazy F*****s!"
Mitä lohkoja Porissa?
9
1075
Vastaukset
- lohkojakoja ole
muutakun vip alue erikseen.
- _N4
ja vieläpä paikkanmero 3*** lukee kummassakin piletissä.
- Oma palsta!
_N4 kirjoitti:
ja vieläpä paikkanmero 3*** lukee kummassakin piletissä.
Siellä on kaikille 80000 oma paikka merkitty..semmonen ruutu!Siitä ei saa liikkua mihinkään toisen tontille,vaikka tulis kuset ja paskat housuun!Sitte kaikilla on vielä oma järkkäri vieressä!!!Kuulemma SKLIPNOT haluaa tarkat turvatoimet ettei kukaan pääse repimään naamareita päästä! :)
- ännä1
_N4 kirjoitti:
ja vieläpä paikkanmero 3*** lukee kummassakin piletissä.
eli onko N1 yks lähempänä lavaa ku N4.. onko missään vielä "karttaa"
- näin se menee
ännä1 kirjoitti:
eli onko N1 yks lähempänä lavaa ku N4.. onko missään vielä "karttaa"
Jepulis N1 on lähempänä kuin N4. Itselläni on N-2 liput elikkä pääsen lavan taakse.
- taakse
näin se menee kirjoitti:
Jepulis N1 on lähempänä kuin N4. Itselläni on N-2 liput elikkä pääsen lavan taakse.
????
- juujuujuukarmiva
Travian on saavuttanut suuren suosion, eikä ihme, travianissa pääset toteuttamaan itseäsi rakentamalla oman kyläsi, suojaamalla sitä kouluttamalla sotajoukkoja, ja tämä kaikki tapahtuu keskiajalla! Travianiin pääset tästä: http://www.travian.fi/?uc=fi7_27412 =)
- paitsi VIP katsomo
Tilasin liput postitse, sähkäpostin vahvistusviestissä luki että liput ovat lohkoon N4. Liput tuli tällä viikolla ja ei niissä lue yhtään mitään mistään lohkoista, ainoastaan numeroimaton. Ticketfast lipuissa eli niissä jotka sai itse tulostaa heti on joku lohkomerkintä, mutta sillä ei ole mitään merkitystä, koska siellä on ainoastaan kaksi lohkoa eli vip asiakkaille omansa ja muille se toinen. Se lohkomerkintä on ainoastaan lippupalvelun omia järjestelmiä varten ja moni on sen varmistanut lippupalvelusta.
- Kirjurinluodolla käynyt
Niinpä puhut asiaa ! Itse olen ollu kirjurissa ennenki konsertissa eikä ainakaa myöskää Porin jazzeillakaan oo ollu mtn ihmeen lohkoja,turhan päiväsiä ne lohkot unohtakaa ne ! Mut heinäkuuta odotellessa :) Siellä sit nähään, voitte viel vaiks paikan päällä varmistaa ettei ole mtn lohkoja jos ootte epävarmoja !
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku655440Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti862770- 2742551
Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362409Korjaa toki jos...
Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä191914Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm2341606Taas joku junan alle
Piltolan tasoristeyksessä: https://www.tilannehuone.fi/ Uutinen Iltalehdessä, Iltasanomissa, MTV:llä, Ylellä jne. Jossai561231Harmittaa...Lampsiinjoen sillat
Tulva vei toisen ja toinenkin hajosi. Mielellään korjaisin molemmat, mutta ei ole resursseja siihen hommaan. Ikää jo 72v131133- 881115
- 901106