Tykkään suudella pitkäänkin kunnon kielareita ja toisen kielen imemistä ennen varsinaista rakastelua. Kylmiltään suoraan asiaan meno ei taida olla ainakaan mun juttu jos mies ei tykkää suudella ja esilämmitellä niin mut on varmaan aika vaikeaa saada lämpiämään ja muuteski miehet jotka osaa ja haluu suudella osaa hyvin myös rakastella ja pitkään ;)
Suuteleva mies
hyvä sängyssä
2
1961
Vastaukset
- sama..
Tai joo kyllä kovassa kiihkossa saattaa suutelemisetkin jäädä joskus vähemmälle kun on oman rakkaan kanssa joskus kiire "itse asiaan" :D joten ei silti välttämättä mene aina noin kuin aloituksessani mainitsin.
- Uulazaka
En nyt tiedä mihin tää perustuu. Itse olen mies ja koen kielarit tai minkätahansalaisen suutelun äärimmäisen kiihottavaksi. Itse pidän esileikista jossa suudellaan paljon ja kosketellaan vaatteiden päältä. Mutta toisaalta joo...jaksan myös monta kertaa putkeen, koska NAISET ON IHANIA!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1671633
- 104941
- 75753
- 51655
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa18641ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40547Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m164503Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45498Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;189437- 26429