HALUAN ALISTAA MIEHEN

hornie

Suurin fetissini on miehen alistaminen. Jo pelkästään se, että pääsen ratsaille kiihottaa, sillä mies on alla suhteellisen avuttomana itseeni nähden.

Eniten sytyttäisi tilanne, jossa mies makaisi selällään kädet, jalat ja silmät sidottuna, ja saisin rauhassa kiusoitella ja lopulta runkata tämän laukeamiseen asti. Pieni piiskauskaan ei tekisi pahaa! Kovin väkivaltaiseksi en kuitenkaan alkaisi, enemmänkin kiusoittelu kiinnostaa. Mies nautiskelee ja minä hallitsen tilannetta.

Olen parikymppinen, varsin vetävän näköinen naisenalku vaikka itse sanonkin. Kukaan aiemmista poikaystävistäni ei ole valitettavasti innostunut tällaiseen fendom-touhuun =(

12

8110

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Karpovi

      Tuollainen nainen olisi minun unelmani. Yleisimmin naisten fantasiat menevät ihan toisinpäin.

      Aivan täydellistä kanssasi olisi leikkiä...

    • V-nuss

      Minulla on aivan sama fantasia! En ole päässyt toteuttamaan sitä. Pitäisi hommata vakituinen pano, parisuhde tai seksisuhde, yhden illan jutun kanssa ei kehtaa hirveän riettaaksi heittäytyä.

      Toteutan tämän fantasiani kyllä heti kun saan mahdollisuuden!

    • Alistettu mies

      Et ole suinkaan ainut nainen jolla on fantasiana alistaa mies ja kuten olet huomannut miehet haluaa alistua.

      Kannan korteni kekoon toteamalla että parisuhteessa jossa nainen haluaa alistaa ja mies alistua ON mukavaa elää. Meillä ainakin kipinää riittää makuuhuoneessa. Onnea matkaan ja nautinnollisia hetkiä.

    • ---------------

      Juu, kukapa mies nyt suostuisi jos vetävän näköinen parikymppinen muija tuollaisia ehdottelee. Lopetahan poju tyttönä palstoille kirjoittaminen tai keksi juttusi uskottavammiksi.

      • Hösöttäjä

        Kato nyt mihin vastaat, tuo kirjoitus oli viime tammikuulta!


    • mikäpäs siinä

      Sehän on mitä parhainta olla naisen vietävis ja täysin naisen armoilla :) kyl mä vaa olen tykänny.. tosin en ole kuin yhden exäni kanssa sitä joskus harrastanu, että siihen ne o sitten jääny.. eipä ole sen jälkee tullu puheeks muiden tapausten kanssa, mutta kun noinkin paljon asiasta pitävä ja kokeilun haluinen nainen sitä pyytää ni sehän on taivaallista.. T: M 22

    • Alistajana ja alistettavana

      Ollaan jo nelikymppinen pari. Nautin siitä kun mies makaa selällään kädet ja jalat sidottuna nahkakahleilla ja nahkahihnoilla. Hyväilen ,kiusoittelen, runkkaan, imen ja välillä ratsastan hänen päällään. Meiltä löytyy joitakin "nipistimiä", jota voi laittaa herkkiin paikoihin (nännit, kivespussit, penis). Myös pienet "raipat" kuuluvat asiaan. Mieheni nauttii tästä "leikistä todella paljon. Niin nautin minäkin. Välillä runkkaan, otan suihin tai ratsastan laukeamiseen asti.

      Välillä teemme toisin päin. Mieheni sitoo minut ja makaan jalat levällään. Mieheni hyväilee koko vartaloani. Tuntuu kiihottavalta vain olla, eikä pysty tekemään mitään. Tuntuu välillä uskomattomalta olla toisen nuoltavana, naitavana tai dildolla runkattavana, eikä itse voi tehdä mitään. En pidä kovinkaan paljoa "kivusta", mutta pieni piiskaus on joskus ok. Itse saan näissä "sidontaleikeissä" aika usein tosi hurjia ja pitkiä orkkuja.

      Ollaan viime aikoina muutama kerta kokeiltu: sidon mieheni ja laitan suukapulan, soitan jollekin tuntemattomalle miehelle sex-linjoille. Puhuessani vieraan miehen kanssa, esittelen itseäni miehelleni ja samalla hyväilen ja masturboin itseäni. Mieheni on kiihottunut näistä jutuista "räjähdyspisteeseen" ja se on vain lisännyt omaa kiihotustani. Välillä olen "hipaissut" mieheni kalua ja lopulta runkannut loppuun saakka. Myös puhelimen toisessa päässä ovat olleet tyytyväisiä !

      Joskus tuntuu hassulta, miten "villiksi ja vapautuneeksi" voi muuttua vanhemmiten ! ! !

    • Alistettu mies

      mitä tiedän. Kun kunnon amatsooni lähes tukehduttaa ensin istumalla naamallani ja ottaa tiukkaan ratsastusotteeseen naiden minut tainnoksiin, niin kyllä sitä mielellään antaa naisen päättää seuraavana päivänä siitä kaapin paikasta. Sama voi toistua sitten uudemmankin kerran...

    • hgds

      Meillä kotioloissa on suunnilleen tuo meininki, paitsi että ei tarvita sidoksia vaan pelkkää käskytystä, lateksia ja sopimus kumpi tänään hallitsee. Jos huppu rajoittaa näkymää, jää enemmän tilaa mielikuvitukselle. Sinusta olisi hyvinkin kolmanneksi pyöräksi meidän jengiin.

    • Anonyymi

      alistavat naiset ovat upeita

    Ketjusta on poistettu 20 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      176
      11185
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      54
      5328
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      46
      2555
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      37
      2256
    5. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1771
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      43
      1675
    7. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      31
      1310
    8. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      36
      1265
    9. Tulemmeko hyvin

      Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s
      Ikävä
      6
      1076
    10. Daniel Nummelan linjapuhe 2025

      Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo
      Luterilaisuus
      105
      1001
    Aihe