Pettikö Thorsin hormonit?

Itkupillejä ei tarvita eduskunnassa. Maahanmuuttajatkin nauraa.
3130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

koska tiesi että vielä jonain päivänä totuus RKP:n "humanismista" tulee julki

Äänestä

Voi pahoin,ellei hänestä kirjoiteta jotakin lehdissä tai kerrota televisiossa.
Ei enää varapuheenjohtajaksi tälläista pelleä.

Äänestä
  • Teillä voi olla mut meillä hänen arvonsa on käytetyn paskapaperin veroinen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vai mikä tuli kirjoitti:

Itkupillejä ei tarvita eduskunnassa. Maahanmuuttajatkin nauraa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu