KERTOKAA!
se meille?
Kiitos!
Onko SUOMI VAPAA maa?
5
957
Vastaukset
- nyt saan moni sunki
äänistä osansa, työttömyyden ja kurjuuden muodossa!
Äänestit porvareita, muuten et tommosia kyselis!- päättäjistä
jos ne ovat nuolleet puskan persettä niin ei siinnä vapaudesta voi puhua. Natokiimaiset ihmiset eivät voi olla demokraattisia eivätkä vapaita. Jos Suomi palauttaa välittömästi joukkonsa Afganistanista niin perun puheeni. Eipä toi Obamakaan näytä paljon ymmärtävän oikeudenmukaisuudesta, koska tappokonetta lisätään Afganistaniin.
- vaan EU:n vanki
Kyllä Suomi on EU:n vanki. Tavallinen kansa ei hyödy mitään siitä, että hallitus ja eduskunta hyväksyvät kaikki EU-direktiivit, jotka näkyvät sitten lain muodossa yhteiskunnassamme.
- Anonyymi
minun mielestäni on, vaikka kaikki koulut ei ole sitä mieltä
- Anonyymi
Täällä saa puhua ja kirjoittaa mitä haluat..toista Puten lätissä.. sillä tapetaan tai vankilaan ..sodasta jos mainitaan..on se menoa
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 163471
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit212372En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321965- 181881
- 821858
- 261582
- 291450
Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui361427Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91394Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111334