Paljos huoltohinnat

Mitäs ootte maksaneet 20 tonnin huollosta merkkiliikkeessä. 1.4 ceed itellä. Entä 40 tonnin huolto.
6779
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

mittarissa vasta 18000 km 2 vuotishuolto 245e .kotka.delta.

Äänestä
  • Kotkan Delta pysyi kohtuudessa.Vähän sulle on tullu kilsoja.No ei näillä bensan hinnoilla kyllä huviajoa harrasteta.

    Äänestä

  • kohtuuhinta kirjoitti:

    Kotkan Delta pysyi kohtuudessa.Vähän sulle on tullu kilsoja.No ei näillä bensan hinnoilla kyllä huviajoa harrasteta.

    eipä oopil ral emäntä työmatkoja ajelee.

    Äänestä

  • pillllllllllllluuuuuuu kirjoitti:

    eipä oopil ral emäntä työmatkoja ajelee.

    siis tä vai mitä muuta.....

    Äänestä

Jos halvalla haluat päästä älä autoasi ainakaan siellä venäläisessä firmassa huollata..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kia ceed bensa kirjoitti:

Mitäs ootte maksaneet 20 tonnin huollosta merkkiliikkeessä. 1.4 ceed itellä. Entä 40 tonnin huolto.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu