Kanervapa olisi Kestävin

Jos tyttöjen puheet on totta.
284
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kokoomuksen politiikka ja ministerit ovat sellaisia ja sille ei mitään mahda, tämä kokoomuksen nousukiito on samanlaista, kuin olisi Viagraa napattu ja ei yhtä pilleriä. Kyllä Ilkka Kanervan kestävyys on pelkästään Viagran-varassa, ei normaalin ihmisen kiima päällä tarvitse vittua nimitellä hoidetuksi puutarhaksi, kyllä vittu sanalla on ememmän tehoa. Kyllä nämä Ilkka Kanervan puheet ainakin viittaa ihan selvästi Viagraan ja yliannostukseen.

Äänestä
  • Tunnut olevan kateellinen ja katkera, elämässä epäonnistunut yksilö. Siis vasemmistolainen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Seppo Pyöriäinen kirjoitti:

Jos tyttöjen puheet on totta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu