Ministereiden lahtaus ei ole vielä

Mutta samalla kun rakenneuudistukset vievät maata perikatoon lähestyy se hetki, kun meillä on ensimmäinen ministerisurma!
3143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Meinaatko tehdä parit Pobrikovit?

Aina löytyy uusi hikisen nilkin kermaperse entisen korruptoituneen lexnokialaisen tilalle.
Sinulta loppuvat ennemmin pommit kuin herroilta perseet.

Äänestä

kiristyy pikku hiljaa....
porvarihallituksen valheet ei enää PURE kansalaisiin..
kataisen pää värikin muuttuu katalan kalpeeksi ei enää ole punaista missään PÄÄSSÄ... kun alkaa kansalaiset sylkemään päälle....
vanhasella alkaa kivet painamaan vatsalaukkua....

Äänestä

Heitäkö vainoat

Halonen ja Thors ovat taas menossa Afrikkaan haalimaan lisää elätettäviä Suomeen.
Joko on aika nousta taisteluun nykyisen hallitsemattoman maahanmuuttoryntäyksen hillitsemiseksi. On !
Kohta räjähtää käsiin muuten.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ajankohtaista! kirjoitti:

Mutta samalla kun rakenneuudistukset vievät maata perikatoon lähestyy se hetki, kun meillä on ensimmäinen ministerisurma!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu