Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Olen voitelija Teppo

Päästin lirut housuun ja se oli kaamea virhe et sillei hei! Taavetin viiksi väpättää vieressä ja täytyy myöntää että Teppo punastui häpeästä et sillei hei!
2100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olen huomannut näiden vuosien alla, että olet tehnyt lähes kaiken yököttävät jutut. Olet nuolassut poikapyllyn ryppyreikää, olet rassannut poikapyllyjä minipyssyllä, olet syönyt paskaa sekä kusta, mitä muuta tästä vielä puuttuu? Mikä juttu se cheddar oli ja entäs jalopeno?

Äänestä
  • Heinz ketsuppipulloon paneminen? Nii se väitti jokin aika sitten, anto vielä ohjeen miten ketsuppipullosta saa miespimperon.

    Vetäähän se mulkunkarvasätkii ja laittaa perunajauhoi persvakoonki.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Liukaste Teppo kirjoitti:

Päästin lirut housuun ja se oli kaamea virhe et sillei hei! Taavetin viiksi väpättää vieressä ja täytyy myöntää että Teppo punastui häpeästä et sillei hei!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu