Xantiaan Xenonit

xantian valojen heijastuspinta on mennyt melko mataksi, eikä etikka tai soodapesu ole auttanut. Edessä on valojen vaihto.
Onko hiukan yli vm-95 Xantiaan saatavilla Xenon valaisimet ??? Ne antaisivat selvästi tehokkaamman valaisun kuin tavalliset

NT
1138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

niihin saa jälkiasenntut xsenonit. Satkulla saa jo jonniilaiset. Tosin laittomat on. vaiha katsastukseen sitten vanhat takasin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mistä löytyis? kirjoitti:

xantian valojen heijastuspinta on mennyt melko mataksi, eikä etikka tai soodapesu ole auttanut. Edessä on valojen vaihto.
Onko hiukan yli vm-95 Xantiaan saatavilla Xenon valaisimet ??? Ne antaisivat selvästi tehokkaamman valaisun kuin tavalliset

NT

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu