viikonloppumietittävää

" Käymme yhdessä ain käymme aina rinnakkain, vaikka esteitä on joskus tiellä kohtalon, voimme yhdessä voittaa kun kuljemme näin, tiemme yhteinen on rinnakkain".
4231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

demarit laulavat yhdessä?

Äänestä
  • hepsun pippi lomstrula hei sula hopsun lopsua saa.

    Äänestä

hänellä on hyvät suhteet demareihin.

Äänestä
  • joka juoksupoikana kipittelee. Ja itse värkkää dokumentteja.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitä Kotkan sosiaalikokkare... kirjoitti:

" Käymme yhdessä ain käymme aina rinnakkain, vaikka esteitä on joskus tiellä kohtalon, voimme yhdessä voittaa kun kuljemme näin, tiemme yhteinen on rinnakkain".

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu