Sisävesi risteilyt

Odotan ja haaveilen jos kesällä pääsisi sisävesi risteilylle savonlinnaan.Paljonkohan muutaman tunnin reissu maksaa?Entä pikku pyräys? Terv:haaveilija varkaudesta kiittää..
3414
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kerran mie mänin Tallinkile risteilemmää ku sielä on paljo sisävessoja ja sit mie risteilin välilä yläkerravvessaa ja sit välilä alakerravvessaa. Olha risteily!

Äänestä
  • kun olet noin viisas.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


haaveilija kirjoitti:

Odotan ja haaveilen jos kesällä pääsisi sisävesi risteilylle savonlinnaan.Paljonkohan muutaman tunnin reissu maksaa?Entä pikku pyräys? Terv:haaveilija varkaudesta kiittää..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu