puhumaan tärkeistä asioista. Ollaan KÄDESTÄ mitä mieltä hyvänsä, mutta asiaa tuo ainakin aina puhuu.
Jatketaan ästä.http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=110&conference=4500000000000019&posting=22000000042071298
Jatketaan ästä.http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=110&conference=4500000000000019&posting=22000000042071298
Vastaukset 8
Vanhimmat
Natsien lempipuuha -kyllä sen tälläkin palstalla huomaa. Ei ihmekään, että vihaavat omilla aivoillaan ajattelevaa Kädeä?
ajatteluun saati maailmankuvaan, sillä KÄDE edustaa rehellisyyttä, joka taas persuissa on tuntematon käsite.
niinkään yksinkertaiseen kysymykseen:
Onko Soini puhunut joskus totta?
oletettavasti myös tuo Välikangas. Muta miten Välikangas on tuonut itseään esiin, sillä hän on kuitenkin PIIRIN PUHEENJOHTAJA ? On aika erikoista ettei suomen suurimman äänestysalueen piirissä toimivan järjestön pj. tuo mitenkään järjestöä saati iseään esiin.
Onko niin ettei Välikankaalla ole henkilökohtaista hegemoniaa, vai onko hän pelkästään sellainen vitun hannari?
tuli käsi-arskalle pelkkää kylmää suihkua, joten miksi turhaan spämmätä noita joka palstalle?
tuolla kokkreiden palstalla duunaa lähinnä sun kaltaiset luuserit, joillaei ole haluakaan yhteiskunnalliseen vastuunkantoon. KÄDE on oikeesssa , ja se vituttaa monia.
hoh hoh hooo noita mamuhyysäreitä, pelleporukkaa!!!
soinistien perSaukSia kuumottaa aina monta päivää...? :D