Menkää ja tehkää kaikki maailma ACNalaisiksi

Kuka uskoo? Vaan hullut uskoo lähetyskäskyyn? Oletko sinä HULLU?
1357
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Järkeviäkin on liikkeellä vielä. Mutta mitä tehdä, kun ACN=Jenkit kerää kolehtia ja suomalaiset laittaa sinne rahaa. Huomaavat sitten vasta, kun Jenkit hyökkää tänne.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ACN is JENKKIGOD kirjoitti:

Kuka uskoo? Vaan hullut uskoo lähetyskäskyyn? Oletko sinä HULLU?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu