PERUSSUOMALAISET

Näin se tänään on maatalous on ajettu als. Kuka uskoo kepun liperasali linjaan joka sillä on EU.ssa niin lukekoon lehtiä ja netissä se on kaik tieto jo
154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

laskussa. eihän se kannettu vesi kauaa kaivossa pysy.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


entinen kepu kirjoitti:

Näin se tänään on maatalous on ajettu als. Kuka uskoo kepun liperasali linjaan joka sillä on EU.ssa niin lukekoon lehtiä ja netissä se on kaik tieto jo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu