Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Ratsastin vibralla

Kokeilin tänään ensimmäistä kertaa miltä tuntuisi ratsastaa vibralla sängyssä. Minulla on sellainen hyvin jousitettu sänky ja ajattelin, että tämä pitää vielä kokeilla. Tuin vibran haarojen väliin tyynyjen avulla ja annoin mennä. Oli niin ihanaa, että päätin välittömästi tilata sellaisen strap-on-housu-systeemin. Sellaisen, jossa on latex-dildo kiinnitettynä housujen sisäpuolelle. Tuskin maltan odottaa, että pääsen sillä ratsastamaan.
54765
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Sanoit tilanneesi "strap-on-housu -systeemin". Eli nk. tanssihousut. Olen pitempään haeskellut asiallisia housuja, koska pelkkä ajatuskin moisista tuntuu hyyyvin kiihottavalta... Paha vain, että vähät tarjolla olevat ovat PVC-muovisia hökötyksiä, jotka kalleudestaan huolimatta eivät kuulemma kestä mitään. Mutta Nettiseksikauppa.fi:ssä myydään nahkaisia dildohousuja, mutta mitenkähän epämukavat ne mahtavat olla? En viitsisi polttaa satasta leluun, jolla leikitään yhden kerran. Siksi kiinnostaisi kuulla, että millaiset tilasit ja miltä tuntuivat :)

Äänestä
  • täytyy vielä vähän aikaa jaksaa odotella, niillä on pidempi toimitusaika kuin muilla tuotteilla.

    Äänestä

  • tulleet.... kirjoitti:

    täytyy vielä vähän aikaa jaksaa odotella, niillä on pidempi toimitusaika kuin muilla tuotteilla.

    Joko olet päässyt koeajolle?

    Äänestä

Olen aika tuore tapaus dildon käyttäjänä, mut jatkuva miehen puute on tehnyt dildostani ihanan petikaverin. Muutama päivä sitten ratsastin dildolla ekan kerran ja se oli aivan mahtavaa! Nyt mietinkin sellaisen imukuppisauvan hommaamista. Onko kokemuksia sellaisesta?

Äänestä
  • Mäkin tykkään ratsastuksesta...niin oikeasti kuin dildolla! Joskus kun itsekseni innostun saa peppukin siinä samalla ja kunnolla. Ihanaa vaihtaa reikää ja hyppiä jellyn päällä...nams

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


eka kertaa... kirjoitti:

Kokeilin tänään ensimmäistä kertaa miltä tuntuisi ratsastaa vibralla sängyssä. Minulla on sellainen hyvin jousitettu sänky ja ajattelin, että tämä pitää vielä kokeilla. Tuin vibran haarojen väliin tyynyjen avulla ja annoin mennä. Oli niin ihanaa, että päätin välittömästi tilata sellaisen strap-on-housu-systeemin. Sellaisen, jossa on latex-dildo kiinnitettynä housujen sisäpuolelle. Tuskin maltan odottaa, että pääsen sillä ratsastamaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu