voi olla niin sairaan-hyvännäköinen... meinas ihan tulla rytmihäiriöitä. En kyllä yleensä värähdä vähästä, mut tää on jotain älytöntä...nam nam
Miten h-nainen voi
k...auris
212582
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Onhan seksipommi V. Pimiäkin härkä.
tumma...
vaan säihkyvällä karismalla ja iloisella asenteella.
kunhan on tumma :)
Ite ihastun näköjään aina blondeihin.
ok. ja osaa rakkauden taidot.
mutta miten muka seksipommi
eroa, jos vertaat esim kauris skorpioni tai vesimies palstaa tähän? Noilla palstoilla olisit sata varmasti saanut naisilta ryöpyn vastauksia tyyliin, niinhän me olemmekin tyrmääviä, koska olemme syntyneet kyseisen tähti merkin alla. Huolimatta siitä, että puhut vain ja ainoastaan yhdestä tapaamastasi naisesta. Mut härkänaisen tyyliin ei kuulu huudella omasta ihanuudestaan ruudun takaa. Riittää, että hän itse tietää sen. Kokeile ihan piruuttas tuota vastaavaa muilla palstoilla; )
h-naiset on olleet sexyjä... mut tää on poikkeus
aivan omassa luokassaan
kyllä härkänaisetkin osaa olla ja tosi veemäisiä kun tietävät että joku kattoo perään, hyvä etteivät vesisateella huku.
sen ainoan kauniin härkä-naisen.Yleensä ne on rumia.
ainoa... kohdalleni näyttää sattuvan noita härkiä...
en tiedä mistä moinen???
ja sehän on sitten ihan eri juttu.
on hetero
piipittää?
jaa,tää,se on hetero.
poikkeusta.
Ja tiedoksi, en ole itse härkä.
Upea härkänainen on varmaan antanut lepakolle pakit, kun noin kiukuttaa.. Koittasit rauhoittua. Nolaat vain itsesi!
olen härkä ja pidän intohimosta.. olen hulluna seksiin.. kerran kokeilin sokotreffin naisen kanssa.. olen pitkän miettinyt millaista se olis.. ja itseasiassa se oli hot.. hot .. hot..
mutta se oli kerran.. ja minusta se on kaunista kun kaksi naista hemmottelee toisinsa... ei sillä ole mitään paha..
vieläkin osan vetää naisia puoleeni ;) en voi sille mitään.. mutta miehet vie pistepörssin ..
onko siinä paha kun pystyy antautua täysillä tilanteen?
kyllä niitä muitakin merkkejä on jotka on lesboja/bi-seksuaaleja..