Hyvä Huuhtanen

2129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onko mikään ihme, että omatkaan eivät pysy enää perässä kun kokoomus ja EK vievät Vanhasta niin, että niska pöllyää? Puolueesta on jo vuosia tullut täysin ristiriitaisia tai sitten järkeä vailla olevia lausuntoja milloin mistäkin asiasta. Huuhtanen, Korhonen, Kiviniemi, Jäätteenmäki, Kalli...

Vanhanen yrittää nyt kovasti olla jotakin, mihin eivät rahkeet riitä. Vai onko lopullisena tavoitteena yhdistää kepu kokoomukseen?

Kaksilla rattailla ajaminen saattaa onnistua siellä tupailloissa, mutta tuskinpa sen laajemmin.

Äänestä
  • . ja vastaa kaikkien Suomalaisten myös tulevista ikäpolvista kuten kuuluukin jos hän ei sitä tekisi niin se olisi jo kaikella tapaa vastuutonta ei etujärjestöt ota vastuuta muista kuin omista eduista ja sehän tiedetään ,että se ei ole koko kansan edun mukaista.

    Kannatta aina muista tosiasiat eikä olla nurkkakantainen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hiski`S kirjoitti:

Että näin ne omat koirat puree...
http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1660043

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu