Mix ei suolata??

Tänään on ihan kauheeta ajaa hesan ja espoon teillä! Mix witussa ei oo suolaa laitettu tielle waan joka paikassa on lunta niin paljon että auto jää kohta pohjasta kiinni.

Eix kukaa wois tehdä mitää?
3205
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tehdään, ihan kusipäistä touhua levittää suolaa ja sitäkin yleensä siihen lumen päälle...parempi vaihtoehto aurata ilman suolaa, tosin B-kortilliset aivottomat idiootit ei osaa ajaa talvikelillä...

Äänestä

...ettei sun söpö audi mee ihan likasex. Joutusit hakee fyffee isin lompakosta, et voisit pesettää sen.

Äänestä
  • pese, vaan sen poikakaveri siellä huoltsikalla. Titten se maksaa sen pesun siellä Audissa ottamalla poikakaveriltaan suikkiin. Sellasia ne on nuo "söpis" kundit audeissaan ja seateissaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


söpis Audi-kundi kirjoitti:

Tänään on ihan kauheeta ajaa hesan ja espoon teillä! Mix witussa ei oo suolaa laitettu tielle waan joka paikassa on lunta niin paljon että auto jää kohta pohjasta kiinni.

Eix kukaa wois tehdä mitää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu