Joku voitti 10000000?

Tollasii potteja munkin pitäisi voittaa, jotta touhussa olisi jotain järkeä...no eihän noita oikeasti kukaan ole voittanut.
1583
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Niitä miljoonia jotkut voittaa, mutta hyvin harvalle ne osuu eli ihan oikeasti joku ne voittaa ja kyllä 10M pottejakin tulee eurolotossa. Tai no voitti suoemen lotossakin joku 5M.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MIESTENMIESmies kirjoitti:

Tollasii potteja munkin pitäisi voittaa, jotta touhussa olisi jotain järkeä...no eihän noita oikeasti kukaan ole voittanut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu