eräs henkilö sanoi

demarit ja kokoomus - samaa punap----a!
2251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

no kotkaan se ei paljon vaikuta mutta monessa kunnassa kolmen puolueen järjestelmä on kuin sosialistinen yksipuoluejärjestelmä

ovela taktiikka oli punaisilta alkaa soluttautumaan muihin puolueisiin

Äänestä
  • kuka on demari ja kuka oikeistolainen. Kaikki tiedossa. Joka hallituksessa vähintään yksi Juudas.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


osuvasti kirjoitti:

demarit ja kokoomus - samaa punap----a!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu