Ilkka-lehti

Voi Voi, kyllä kauppalehdessä on, että huonosti kepun pää-äänenkannatajalla menee.
Ensin gallupit, sitten aviisi ja viimmeisenä kansa hokaa PEITÄ ON KUSETETTU...
2164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

koko alma media vaikeuksissa, kallupit hyvät, ei tarvitse vielä ollakkaan paremmat, vaalit vasta vuosien päästä.

Äänestä
  • Ei se ole ihme. EU-kolhoosin liperaali linja näkyy jo maakunassakin Ilkka lehti alas menossa, kauan se on kepua jaksanut kantaa kannatus on siis laskussa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kepun alas ajossa kirjoitti:

Voi Voi, kyllä kauppalehdessä on, että huonosti kepun pää-äänenkannatajalla menee.
Ensin gallupit, sitten aviisi ja viimmeisenä kansa hokaa PEITÄ ON KUSETETTU...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu