kuukaudeksi, niin laita päivämäärä milloin sen ostit muistiin, sillä itselläni kortti toimi kolme viikkoa.
Kun ostat PlusTV
kortin
3
714
Vastaukset
- ---
Kävitkö netissä aktivoimassa kortin?
- ja sain kortin yli viikko
myöhemmin, ehkä liian pitkä aika?
Kaupan päällis tuotteet ehkä loppuneet,
no nyt on canal - opa64
ja sain kortin yli viikko kirjoitti:
myöhemmin, ehkä liian pitkä aika?
Kaupan päällis tuotteet ehkä loppuneet,
no nyt on canalJos kortti sulkeutuu ennen tarjouksen päättymistä, kannattaa soittaa asiakaspalveluun, laittavat ylimääräistä aikaa. Sain itse lisää, 1 kuukausi venys 1,5 kk kestäväksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614378KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1493165Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482482Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?502407- 982065
- 241883
- 301616
- 231612
- 1541451
- 341253