kommentti

Tuosta windowsin sp3 päivityksestä,ihmettelen joskus miten sen kanssa voi olla ongelmia,itse olen päivittänyt useita tuttavien koneita eikä ole vielä ongelmia tullut vastaan sen asentamisessa.
Yleensä homma on ollut valmis 30 - 40 minuutin päästä tai lyhyemmässäkin ajassa...
1126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jep, vähintäin yhdeksässä tapauksessa kymmenestä kaikki menee hyvin ja kohtuuajassa, mutta toisinaan joissain kokoonpanoissa se joko kestää tolkuttomasti, ei onnistu ollenkaan tai ryssii koko Windows XP:n asennuksen, josta ei selvitä kuin järjestelmänpalautuksella. Tai kaikkia edellämainittuja.

Sitten joku rohkea tai typerä yrittää uudestaan, ja Service Pack 3 uppoaa kuin vanhaan ihmiseen. Tai sitten ei. ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


päivittelijä398765 kirjoitti:

Tuosta windowsin sp3 päivityksestä,ihmettelen joskus miten sen kanssa voi olla ongelmia,itse olen päivittänyt useita tuttavien koneita eikä ole vielä ongelmia tullut vastaan sen asentamisessa.
Yleensä homma on ollut valmis 30 - 40 minuutin päästä tai lyhyemmässäkin ajassa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu